KRAV MAGA

KRAV MAGA znamená v hebrejštině boj zblízka. KRAV MAGA představuje oficiální soustavu technik vypracovaných pro sebeobranu a boj zblízka Izraelských obranných sil (IDF), izraelské národní policie a dalších izraelských bezpečnostních složek.

 

KRAV MAGA je moderní, praktickou, prověřenou soustavou sebeobranných technik, pečlivě koncipovaných tak, aby odpovídaly podmínkám dnešního, rychle se měnícího světa. Vyznačuje se natolik logickým a koherentním přístupem ke konfliktním situacím a sebeobranným technikám,že potenciálnímu cvičenci umožňuje dosáhnout relativně vysokého stupně dovedností v poměrně krátkém čase.

 

Tréninková jednotka KRAV MAGA pro začátečníky se bude skládat převážně ze základních technik sebeobrany, nácvik pádů, úderů a kopů, obran proti škrcení, základních obran proti ohrožování nožem a základních technik v boji na zemi, úpolovým cvičením.

 

Tréninková jednotka KRAV MAGA pro pokročilé bude složena s pokročilejších sebeobranných technik a jejich kombinací. Více se budeme věnovat obraně proti chladným a střelným zbraním, dále sparingům, úpolovým cvičením.

 

Součástí tréninkových jednotek bude příprava na složení zkoušek na technické stupně v naší federaci.

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s