TRX / TRX Rip Trainer

TRX závěsný posilovací systém, je to cvičení, kde posilujeme s vlastní váhou těla, zapojujeme více svalových skupin najednou, než při jakémkoli jiném cvičení, proto je cvičení tak účinné. Se změnou úhlu nastavení těla se mění i zátěž, stejně tak i postavením nohou blíže či dále od sebe měníme obtížnost daného cviku. Závěsný systém  klade větší nároky na zpevňování středu těla, než běžné cviky, které cvičíme například v posilovně.

Cvičení na TRX je  pro každého, kdo má rád posilování s vlastní váhou. Navíc vhodnou modifikací se mohou cviky upravit opravdu pro každého. Vybudujete silný střed těla, což je základ pro všechny pohyby, jak ve sportu, tak i v běžném životě.

TRX Rip Trainer

Cvičení s TRX Rip Trainerem je zaměřeno především pro rozvoj rotační síly, výbušné síly a stability. Rozvíjí se koordinace pohubu a udržování stability. 
Při treninku se cvičí s vlastní váhou těla a překonává se odpor gumového expanderu. Cvičení podporuje stimulaci základních pohybů některých bojových sportů, pádlování, tenisu, hokeje, golfu ale i pohybů z běžného života (zvedání či přemísťování předmětů).

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s