Print

Rozvrh hodin

Pondělí
  • Cross trénink (Standa)
    06:30 > 07:30
  • Cross trénink (Standa)
    08:00 > 09:00
  • Fitness with baby (Vendy+Vendulka) dolní sál
    10:00 > 11:00
  • Cross trénink (Standa)
    15:00 > 16:00
  • TRX+TRX Rip training (Ivana) horní sál
    16:00 > 17:00
  • Funkční trénink, Core, HSS (Verča) dolní sál
    16:00 > 17:00
  • Cross trénink (Standa)
    16:00 > 17:00
  • SM Systém (Verča) dolní sál
    17:00 > 18:00
  • Krav Maga začátečníci (Aleš) horní sál
    17:00 > 18:00
  • Cross trénink (Standa)
    17:00 > 18:00
  • Cross trénink (Standa)
    18:00 > 19:00
  • Jumping (Dominika) horní sál /dolní sál
    18:00 > 19:00
  • Tabata (Ferry/Peťa) dolní sál/horní sál
    19:00 > 20:00
Úterý
  • Cross trénink (Standa)
    08:00 > 09:00
  • TRX (Ivana) horní sál
    08:30 > 09:30
  • Cross trénink (Standa)
    15:00 > 16:00
  • TRX (Ivana) horní sál
    16:00 > 17:00
  • Bosu (Ivana) horní sál/dolní sál
    16:00 > 17:00
  • Bodystyling (Šárka) dolní sál
    17:00 > 18:00
  • Bosu (Ivana) horní sál/dolní sál
    18:00 > 19:00
  • Jumping (Vendy) dolní sál
    19:00 > 20:00
  • Cross trénink (Standa)
    19:00 > 20:00
  • Krav Maga pokročilí (Aleš) horní sál
    19:00 > 20:00
  • Indoor Cycling (Roman) dolní sál
    19:00 > 20:00
Středa
  • Cross trénink (Standa)
    06:30 > 07:30
  • Cross trénink (Standa)
    08:00 > 09:00
  • Cross trénink (Standa)
    15:00 > 16:00
  • Jumping kids (Verča N.) dolní sál
    16:00 > 17:00
  • Cross trénink (Standa)
    16:00 > 17:00
  • Cross trénink (Standa)
    17:00 > 18:00
  • Tabata (Ferry/Peťa) dolní sál/horní sál
    17:00 > 18:00
  • Krav Maga začátečníci (Aleš) horní sál
    17:00 > 18:00
  • Cross trénink (Standa)
    18:00 > 19:00
  • Bosu (Radim) horní sál
    18:00 > 19:00
  • Jumping (Dominika) horní sál /dolní sál
    18:00 > 19:00
Čtvrtek
  • Cross trénink (Standa)
    08:00 > 09:00
  • Fitness with baby (Vendy+Vendulka) dolní sál
    10:00 > 11:00
  • Cross trénink (Standa)
    15:00 > 16:00
  • Funkční trénink, Core, HSS (Verča) dolní sál
    16:00 > 17:00
  • SM Systém (Verča) dolní sál
    17:00 > 18:00
  • Kruháč (Ivana)horní sál
    18:00 > 19:00
  • TRX+TRX Rip training (Ivana) horní sál
    18:00 > 19:00
  • Jumping (Eva) dolní sál
    19:00 > 20:00
  • Cross trénink (Standa)
    18:00 > 19:00
  • Bodystyling (Šárka) dolní sál
    19:00 > 20:00
  • Krav Maga pokročilí (Aleš) horní sál
    19:00 > 20:00
Pátek
  • Cross trénink (Standa)
    06:30 > 07:30
  • Bosu (Ivana) horní sál/dolní sál
    08:00 > 09:00
  • Cross trénink (Standa)
    08:00 > 09:00
  • Cross trénink (Standa)
    14:00 > 15:00
  • Cross trénink (Standa)
    15:00 > 16:00
  • Sportovní příprava pro děti (Verča N.) horní sál
    16:00 > 17:00
  • Tabata kruháč (Ivana, Ferry) horní sál
    17:00 > 18:00
  • Cross trénink (Standa)
    17:00 > 18:00
  • Bosu (Ivana) horní sál/dolní sál
    18:00 > 19:00
  • Cross trénink (Standa)
    18:00 > 19:00
  • Tabata (Ferry/Peťa) dolní sál/horní sál
    18:00 > 19:00
  • Indoor Cycling (Roman) dolní sál
    19:00 > 20:00
Sobota
  • Kruháč (Ivana)horní sál
    08:00 > 09:00
  • Bosu (Radim) horní sál
    09:30 > 10:30
  • Fitbox (Radim) horní sál
    10:30 > 11:30
Neděle
  • Bosu (Ivana) horní sál/dolní sál
    09:00 > 10:00
  • TRX (Ivana) horní sál
    10:30 > 11:30
  • Cross trénink (Standa)
    17:00 > 18:00
  • Jumping kids (Verča N.) dolní sál
    17:00 > 18:00
  • Indoor Cycling (Roman) dolní sál
    18:00 > 19:30
  • Krav Maga začátečníci + pokročilí (Aleš) horní sál
    18:00 > 19:30