Výživové poradenství, diagnostika tělesného složení

Výživové poradenství pro mě není jen práce, ale má cesta, moje vášeň, můj koníček, životní styl, ... Vím, co strava dokáže a to z jakéhokoliv pohledu. Jako máma třech dětí s určitostí vím, že udržet se v dobré kondici, mít ideální složení těla není rozhodně zadarmo! Zdraví máš jen jedno. Je třeba najít způsob, který je pro Vás trvale udržitelný. To co učím Vás, ať už v poradně, při akcích, nebo prostřednictvím sociálních sítí se snažím uplatňovat ve svém životě i já sama.

Za své počátky ve vzdělávání mohu poděkovat i Institutu zdravého životního stylu v Praze (2015). a především Vysoké škole tělesné výchovy a sportu Palestra v Praze (2017 - 2019) v oboru výživové poradenství.

Výživa, zdravé stravování je mojí celoživotní vášní, stejně jako příprava vhodných rychlých pokrmů pro sebe a své blízké. Miluji jakýkoliv pohyb, především v přírodě, cestování a poznávání nových míst. Individuální práci s klienty se věnuji šestým rokem. Mým cílem je nejen předání získaných zkušeností a vědomostí v oblasti výživy, ale především nalezení společné cesty k trvale udržitelným změnám a cílům zdravého životního stylu. To vše s respektem a láskou pro výživu.

Ceník: Vstupní konzultace: diagnostika tělesného složení, IN Body 230, konzultace výsledků, analýza stravovacích návyků, doporučení 600 Kč/ 1h.

Nutriční plán 2000Kč

Jen diagnostika 300 Kč